• Polski
 • Українська
 • English
 • PRZEJDŹ DO ZAPISU

  ZMYSŁ WZROKU

  ZMYSŁ WZROKU

  Będąc gabinetem dbającym o dorosłych pacjentów dentofobicznych i wysoko wrażliwych, wychodząc im na przeciw stworzyliśmy procedury zabiegowe tak wyjątkowe jak wyjątkowi są nasi podopieczni.

   W trosce o  zmęczone oczy, które po długich godzinach pracy z komputerem potrzebują odpoczynku,  chcemy zapewnić komfort podczas trwania zabiegu. Jak możemy to osiągnąć? Przede wszystkim pracujemy na odpowiednio dopasowanym świetlnie polu zabiegowym, nic tak bardzo nie stresuje pacjenta jak intensywne światło przy przekroczeniu progu gabinetu. W butiku brak tej intensywności, porozmawiajmy przy kawiarnianym świetle z muzyką w tle. Zmniejszmy rozdrażnienie chcąc ograniczyć przywoływanie wspomnień z białej sali chirurgicznej.

  Pole zabiegowe jest dla lekarza nie dla pacjenta, dlatego też odpowiednio dobrana intensyfikacja światła ogólnego oraz okulary ochronne z ciemniejszym filtrem wprowadzają pacjenta w rozluźnienie. Przed planowaną wizytą zgłoś opiekunowi pacjenta lub lekarzowi, że jesteś osobą wrażliwą lub masz światłowstręt.

  Czy efekt światła SPA nie ukoiłby zmęczonych oczu po całym dniu?

  Zaznacz w karcie rejestracyjnej, informację o swoich wymaganiach, opisz co byłoby dla Ciebie odpowiednie. 

  3.WZROK