• Polski
 • Українська
 • English
 • PRZEJDŹ DO ZAPISU

  ZMYSŁ SMAKU I ZAPACHU

  ZMYSŁ SMAKU I ZAPACHU

  Chcemy, abyś przed wizytą u naszego specjalisty mógł delektować się filiżanką kawy lub herbaty.
  Postanowiliśmy przygotować specjalnie dla Ciebie, kilka kompozycji herbat i kaw, które pomogą sprawić przyjemność. W naszym butiku nie dziwi nikogo widok wspólnej rozmowy lekarza i pacjenta przy aromatycznej herbacie. Każda wizyta rozpoczyna się od rozmowy, której atmosferę chcemy utrzymać na spokojnym i miłym poziomie. 

  DSC09759DSC09172DSC09638

  Czy to nie smak i zapach, świeżo zmielonej kawy pobudza Cię codziennie do działania, przypomina poranki z rodziną i przerwę w pracy?Najcenniejsze wspomnienia przywoływane są dzięki kompozycji zapachów, które towarzyszyły nam w danym momencie. Zapach gabinetu stomatologicznego nie zawsze kojarzy się z czymś, co przywołuje dobre wspomnienia.

  Zapraszamy na kilka minut przed zabiegiem aby w spokojnej atmosferze móc, napić się kawy i wypełnić dokumentacje zabiegową w pełni świadomie i bez presji czasu. 

  Kompozycja zapachów otulających wnętrze Boutique Dental, została specjalnie dobrana do potrzeb naszych pacjentów. Prywatnie uwielbiamy produkty marki Rituals, pozwalają one stworzyć przestrzeń w jakiej żyjemy pełniejszą i spokojną. Postanowiliśmy te doświadczenia przenieść do pracy i podzielić się nimi w naszym stomatologicznym butiku .

  1.SMAK ZAPACH