• Polski
 • Українська
 • English
 • PRZEJDŹ DO ZAPISU

  Wybielanie LAMPA LED

  WYBIELANIE ZĘBÓW LAMPĄ – to metoda dla osób, którym zależy na czasie i efektywności.

  Jeśli ważnym dla Ciebie jest wykonanie pełnego zabiegu na jednej wizycie to 60 minutowy lunch z Lampą LED będzie dla Ciebie.

  System wybielania zębów przy użyciu lampy, to złoty standard światowej stomatologii estetycznej . Zabiegi te traktowane są jako zabiegi
  lunchowe, wykonywane pacjentom w trakcie ich przerwy w pracy, przed ważną uroczystością czy też planowaną sesją zdjęciową. Po
  zakwalifikowaniu pacjenta do wybielania, omawiane są etapy całego procesu. Zabiegi wybielania lampą w Boutique Dental wykonywane
  są oryginalnymi potwierdzonymi certyfikatami preparatami i w pełni certyfikowaną Lampą LED. Lampa ta wygrywa od wielu lat rankingi, jako jeden z najlepszych systemów wybielających na świecie. Posiada system ultradźwięków dających możliwość zmniejszenia nadwrażliwości pozabiegowej oraz usunięcie nawet do 99% bakterii w jamie ustnej. Każdy pacjent ma możliwość dopasowania odpowiedniego trybu intensywności światła, co również zabezpiecza przed potencjalną nadwrażliwością.

  Efekt wybielania uzależniony jest od pojedynczych uwarunkowań każdego pacjenta. Wybielanie to proces chemiczny, pozwalający w
  kontrolowany sposób rozjaśnić kolor szkliwa. Każdy zabieg wybielania to suma kilku składowych: jakości preparatu, podatności szkliwa pacjenta na proces wybielania oraz urządzenia jakim wykonywany jest zabieg. Oryginalny preparat, profesjonalna lama i przeszkolony personel to podstawa do osiągnięcia dobrych efektów.

  DSC00104 scaledDSC00067 scaledDSC00080 scaled

  WYBIELANIE EXPRESS – 15 MINUT

  to najnowsza forma rozjaśnienia uśmiechu dla osób którym zależy na szybkim efekcie bez nadwrażliwości. Pacjenci bezpośrednio po zabiegu higienizacji mają możliwość rozjaśnienia zębów :

  • bez nadwrażliwoiści
  • bez białej diety
  • bez bólu

  Możliwość powtarzania co 3 miesiące!

  Wybielanie zębów i efekty ?

  Wybielanie jak wspomnieliśmy wcześniej, jest procesem złożonym. W zależności od koloru wyjściowego i braku przeciwwskazań do wybielania, możemy założyć iż kolor wybielanego szkliwa ma możliwość rozjaśnienia nawet o kilka tonów. Aby osiągnąć najlepszy efekt wybielania polecamy połączenie 2 metod tj. wybielanie nakładkowe i wybielanie lampą.

  Lampa LED w wybielaniu gabinetowym podczas 30 minutowej sesji dokona intensywnego procesu utlenienia rozjaśniającego szkliwo, natomiast nakładki wypełnione żelem o niższym stężeniu pozwolą idealnie ustabilizować kolor i zabezpieczyć go na dłuższy czas.

  Wybielanie zębów martwych.

  Często zęby po leczeniu kanałowym zmieniają kolor na ciemniejszy. Zęby martwe mogą różnić się od pozostałych zębów co finalnie daje nieestetyczny efekt. Przed rozpoczęciem wybielania, lekarz wykonuje kontrolne zdjęcie RTG oceniając czy ząb został prawidłowo wyleczony kanałowo. Jeśli tak, możemy rozpocząć proces wybielania. Lekarz stomatolog, ma możliwość rozjaśnienia martwych zębów przy pomocy preparatu aplikowanego do komory zęba na okres kilku dni. Po upływie wyznaczonego czasy wybielania, pacjent pojawia się na wizycie kontrolnej w celu oceny i decyzji czy możliwym jest zakończenie wybielania wewnątrzkomorowego.

  Wybielanie zębów od jakiego wieku?

  Bezpieczną granicą wieku dla wybielania, jest wiek 18 lat. Wynika to przede wszystkim z faktu w pełni rozwiniętego szkliwa. Wraz z wiekiem kolor naszych zębów traci na jasności , wchodzi w gamę kolorów żółtych, dlatego też na zabieg wybielania częściej decydują się osoby powyżej 25 roku życia.

  Wybielanie zębów jak się przygotować?

  Najważniejszą kwestią przed rozpoczęciem wybielania zębów jest wykonanie peł tego oczyszczenia z kamienia i osadu. Zabieg higienizacji to podstawa przed każdym rodzajem wybielania. Jeśli jesteś pacjentem który posiada ubytki próchnicowe przed wybielaniem skonsultuj się z lekarzem. Często wybielanie jest przygotowaniem do wymiany wypełnień w przednich zębach, dlatego stomatolog będzie odpowiednią osobą która ustali kolejność planowanych wizyt.

  Domowy sposób wybielania zębów?

  Najbezpieczniejszym domowym sposobem wybielania zębów jest wybielanie nakładkowe i stosowanie pasty wybielającej. Nie warto eksperymentować z sodą, preparatami z chińskich stron lub innymi poleceniami na Instagramie. Pamiętajmy że wszystko co ma styczność z naszą jamą ustną, dziąsłami, językiem musi posiadać testy higieniczne i być dopuszczone do użytku w jamie ustnej. Jeśli jesteś zainteresowany wybielaniem zębów w Warszawie to zapraszamy na konsultację, dobierzemy odpowiedni sposób domowego wybielania indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb.

  WYBIELANIE LAMPA LED – PRZED I PO

  poniedzialkowe butikowe rozwazania przy kawie 3 1
  poniedzialkowe butikowe rozwazania przy kawie 2
  poniedzialkowe butikowe rozwazania przy kawie

  Niezwykle ważnym, lecz często pomijanym elementem wybielania, jest stosowanie białej diety.

  Biała dieta – to rodzaj diety opierający się na produktach spożywczych których kolor, nie ma ciemnej barwy. Do składników
  wykluczonych podczas procesu wybielania należą m.in. : czarna kawa, czerwone wino, sos pomidorowy, curry, czy też ciemne owoce. Tak
  jak w przypadku wybielania nakładkami, jeśli nie wiesz, co może przebarwić Twoje zęby podczas wybielania lampą, zastosuj prostą
  technikę „białego t-Shirtu” . Wszystkie posiłki i napoje, mogące zrobić plamę na białej koszuli, mogą również przebarwić Twoje zęby.

  W Boutique Dental wybielanie Lampą możemy zaproponować w 2 wersjach.

  PROPOZYCJA NR 1 Wybielanie Zębów Rozpoczęcie sesji wybielającej z uwzględnieniem 3 zmian żelu wybielającego
  Czasu trwania Lampa LED : 60 minut

  PROPOZYCJA Rozjaśnienia zębów NR 2 EXPRESS :

  Czasu trwania 10 – 20 minut , Żel + Lampa LED

  MOŻEMY RÓWNIEŻ ŁĄCZYĆ TECHNIKI WYBIELANIA – zapytaj o ofertę Recepcję Boutique Dental!

  Przeciwwskazania :

  • zabiegi wybielanie wykonywane są u osób powyżej 18 roku życia
  • nie wykonujemy zabiegów wybielania kobietom w ciąży i matkom karmiącym

  Zobacz również:

  Podczas wizyty w Boutique Dental z myślą o Tobie możemy :

  music
  włączyć Twoją ulubioną playlistę