• Polski
 • Українська
 • English
 • PRZEJDŹ DO ZAPISU

  KOMFORT & TECHNOLOGIA

  Komfort pacjenta podczas wizyty jest dla nas niezwykle ważny. Sami jesteśmy pacjentami i wiemy jak kluczowe jest, aby podczas wizyty móc czuć wygodę. Chcąc przeprowadzać zabiegi w zgodzie z przekonaniami, postawiliśmy na urządzenia oszczędzające energię elektryczną, wodę i zapewniające odpowiedni poziom higieny.

  Fotele stomatologiczne w Boutique Dental to ergonomia, bezpieczeństwo i wygoda. Unit został wyposażony w najnowsze rozwiązania podnoszące parametry techniczne foteli stomatologicznych do maksimum dzisiejszych możliwości pracy tego typu sprzętu. Nasi pacjenci będą mogli cieszyć się miękką tapicerką i odpowiednim podparciem głowy oraz szyi podczas zabiegu. Niezwykle istotną cechą naszych unitów , jest tryb cichej pracy pozwalający na zmniejszenie dyskomfortu. Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno pacjentów jak i zespołu medycznego, zainwestowaliśmy w fotele które posiadają systemy bezdotykowej obsługi, sterowane panelami nożnymi oraz systemy samooczyszczania, pozwalające na utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny w instalacji.

  Tomograf cyfrowy CBCT to urządzenie jednej z najbardziej znanych i cenionych firm tworzących tomografię dla stomatologii, będącej pierwszym twórcą tomografu i obrazowania CBCT na świecie. Odpowiednio mocna lampa rentgenowska wraz z najnowszej generacji detektorem, pozwala uzyskać wymagane przez lekarza obrazowanie rentgenowskie w formie 3D. System tomografu pozwala na to, aby mimo nieidealnej pozycji pacjenta, móc wykonać najlepsza projekcję tkanek twardych i miękkich, pozwalającą na stworzenie odpowiedniego planowana dla implantologii i chirurgii.

  Aparat RTG  – Każdy z gabinetów wyposażony został w Aparat RTG z głowicą wysokiej częstotliwości oraz technologię – dające możliwość obrotu głowicy w 3 płaszczyznach z blokadą elektromagnetyczną. Obrotowa głowica pozwala na odpowiednie ustawienie aparatu, w sposób jak najbardziej komfortowy dla pacjenta. Elektromagnetyczny hamulec uniemożliwia niekontrolowaną zmianę pozycji głowicy, co jest niezwykle ważne, aby móc odpowiednio wykonać zdjęcie punktowe.

  Skaner wewnątrz ustny – to urządzenie które wyparło standardowe wyciski analogowe, wymagane w protetyce stomatologicznej. Cyfrowy wycisk jak mówią o nim lekarze trwa ok 60 sekund i jest całkowicie bezbolesny. Jakość obrazowania jest nie porównywalna do wersji z łyżką i masą.

  Mikroskop  – to urządzenie, bez którego żadne leczenie stomatologiczne w naszym gabinecie nie mogłoby zostać przeprowadzone.
  Możliwość powiększenia pola roboczego do najdrobniejszych szczegółów, pozwala na podniesienie jakości leczenia i skrócenie jego czasu. Dzięki technologii obrazowania pod mikroskopem – zwiększamy pewność i zaufanie, między innymi w leczeniu endodontycznym. Odpowiednie dopasowanie ogniskowe mikroskopu i 5-stopniowa regulacja powiększenia obrazu, zapewnia lekarzowi pracę w najbardziej ergonomicznych warunkach. 

  Lampa wybielająca – pozwala na rozjaśnienie kolorytu szkliwa o kilka tonów zachowując bezpieczeństwo i europejskie standardy.