• Polski
 • Українська
 • English
 • Zespół

  zmniejszone 3
  LEK. DENT

  Przemysław Juzala

  protetyka
  Moją stomatologiczną pasją jest protetyka cyfrowa w systemie CAD/CAM i na jej efektywność stawiam najbardziej. Pracując w nurcie Pascala Magne, uprawiam włoską szkołę estetyki kompozytowej ceniącą naturalną możliwość odtworzenia struktur zęba, dającą efekt anatomiczny. Funkcjonalność, estetyka i biomimetyka muszą iść ze sobą w parze. Aby każdy pacjent mógł czuć się bezpiecznie, nie zapominam o edukacji w chwili obecnej jestem w trakcie pisania doktoratu i wykonywania badań klinicznych z nim związanych. leczenie zachowawcze estetyczne, leczenie kanałowe pod mikroskopem, protetyka, implanto-protetyka
  boutique dental hoza gabinet klinika dentystyczna stomatolog leczenie kanalowe fluoryzacja czyszczenie protetyka leczenie zachowawcze leczenie przebawien warszawa najlepszy stomatolog 26
  LEK. DENT

  Marcin Łaśko

  chirurgia i implantologia
  Kliniczne zainteresowania to onkologia głowy i szyi, chirurgia rekonstrukcyjna i implantologia. W chwili obecnej w trakcie ostatnich lat szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii szczękowo-twarzowej w Oddziale Zabiegowym Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi w Narodowym Instytucie Onkologii. W Boutique Dental wykonuje ekstrakcje zębów ósmych, również te najbardziej skomplikowane, odbudowy/ regeneracje kości i pełne procedury implantologiczne z wykorzystaniem szwajcarskich systemów implantologicznych. usunięcie chirurgiczne zębów, usunięcie chirurgiczne zatrzymanych ósemek, regeneracja kości Sinus Lift i GBR, implantologia, implantacja natychmiastowa z ekstrakcją.
  53
  LEK. DENT

  Daniel Poszytek

  spec. periodontologii
  Choroby przyzębia – parodontoza Ukończyłem specjalizację z periodontologii w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia WUM. Interesuje się głównie chirurgicznym leczeniem periodontologicznym (odbudowa tkanek, pokrycie recesji). Wraz z Protetykiem i Higienistką Stomatologiczną tworzą interdyscyplinarne plany leczenia. Zawsze powtarza, że do dobrego leczenia periodontologicznego potrzeba dwóch zaangażowanych stron aby osiągnąć sukces. Sumienne konsultacje i badanie pozwala określić stopień zaawansowania periodontopatii i stworzyć odpowiedni plan leczenia. Skaling periodontologiczny, regeneracja dziąseł, leczenie parodontozy, przeszczep dziąsła, wydłużenie korony, klinicznej dziąsła.
  185 1
  Profilaktyka, higienizacja, wybielanie zębów

  Urszula Szczygielska

  higienistka stomatologiczna
  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higiena Stomatologiczna. Ula to nasza specjalistka od autorskiego programu opieki nad pacjentami DENTAL SPA. Zabiegi higienizacji ( usunięcia kamienia i piaskowania) nigdy wcześniej nie były tak delikatne i przyjemne. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu pacjentów, doskonale wie jaki model dbałości o codzienną higieną pacjenta wprowadzić. Profilaktyka wraz z mało inwazyjną stomatologią pozwala wyleczyć problemy krwawiących dziąseł, białych plam po leczeniu ortodontycznym i przebarwień. Wybielanie zębów z wykorzystaniem systemu Lampy Beyond w wykonaniu Uli to bezpieczny i precyzyjny zabieg. skaling piaskowanie instruktaże huigieny wybarwianie płytki nazębnej wybielanie nakładkowe wybielanie lampą ICON- usunięcie białych plam
  175

  Izabella Obacz

  asysta stomatologiczna
  Asysta stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Z lekarzami w Boutique Dental rozumie się bez słów. Pasjonatka cyfrowej protetyki i technologii CAD/CAM. W gabinecie Boutique Dental, odpowiada i zarządza wszystkimi projektami cyfrowych uzupełnień protetycznych. Nadzoruje działania pracowni i zewnętrznych laboratoriów.
  498766e7 99e3 485a 8381 7ad7b97939e7

  Katarzyna Wypustek

  concierge osobisty opiekun pacjenta
  Kasia to administrator opiekujący się pacjentami na najwyższym poziomie precyzji. Skrupulatnie koordynuje leczenie i współpracę z lekarzami ceniąc spokój i komfort pracy w butikowej przestrzeni. Pacjenci prowadzeni przez Kasię mogą liczyć na terminowość, prywatność i poszanowanie intymności. Wspólna kawa i omówienie planu leczenia stwarza poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jesteś pacjentem ceniącym komfort i indywidualne podejście, Kasia będzie prowadzić Twoje leczenie z dopasowaniem do wymagań na miarę Twoich oczekiwań.
  160e7d6b 73c6 4852 beca 2c8d61e17354

  Karolina Radecki

  administracja
  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Neuro-Przwództwa Uczelni Łazarskiego. Autorka sensorycznej opieki nad pacjentami w duchu SLOW MEDICINE. Zawodowo od 15 lat związana z podmiotami medycznymi, planuje działania zespołów, tworzy procedury i administruje nimi. Spokojna organizacja, jakość usług, troska o szczegóły i szacunek do pacjenta stanowią bazę dla przyszłości placówek medyczny i Boutique Dental. Nieszablonowe podejście wraz z dbałością o zmysły, pozwala zmienić postrzeganie gabinetu stomatologicznego przez nowych pacjentów i przekonać do leczenia.
  Właściciel gabinetu / Specjalista chirurgii stomatologicznej

  Elżbieta Skalmierska-Juzala

  lekarz stomatolog
  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Pracę zawodową zaczynałam w ogólnych poradniach stomatologicznych wykonując cały przekrój zabiegów stomatologicznych. Po zdobyciu specjalizacji z chirurgii stomatologicznej pracowałam także w specjalistycznej poradni chirurgii stomatologicznej. Od 1986r prowadzę prywatny gabinet stomatologiczny zdobywając zaufanie rzeszy pacjentów z których duża część jest ze mną przez te wszystkie lata. Prywatnie czynna fanka żeglarstwa, pasjonatka czytania książek i miłośniczka muzyki, zwłaszcza rocka.
  Właściciel gabinetu / Lekarz pulmonolog

  Ireneusz Juzala

  lekarz medycyny
  Jestem lekarzem, specjalizującym się w leczeniu chorób płuc. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 1997 roku. Posiadam specjalizację lekarską z zakresu pulmonologii i anestezjologii. Głównym profilem mojej działalności jest diagnozowanie i leczenie chorób o podłożu pulmonologicznym. Posiadamy prawie czterdziestoletnie doświadczenie w branży medycznej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc. Jestem wielkim amatorem żeglarstwa i muzyki! Będąc Właścicielem Boutique Dental, mam pewność że mój zespół to ludzie pełni pasji i charyzmy.