FILOZOFIA

Boutique Dental to przestrzeń wyjątkowa, w której łączymy wysoki poziom usług z dbałością i czasem poświęconym tylko Tobie.

Tempo życia wzrasta, a my zatrzymaliśmy się na chwilę, aby po 15 latach pracy z pacjentem móc spojrzeć na wszystko od nowa. Wiemy jedno, nie chcemy się spieszyć! Chcemy wykonać swoją pracę dobrze, dokładnie i w pełni odpowiedzialnie podpisując się pod nią. W naszym gabinecie nie spotkasz wielu osób, zaplanowaliśmy pracę tak, aby priorytetem była intymność i prywatność.

Boutique Dental to miejsce zainspirowane doświadczeniem i przekazanymi tradycjami w duchu szacunku i empatii. Czas rezerwacji, dostosujemy do Twoich potrzeb, aby leczenie nie rozciągało się na wiele wizyt. Jesteśmy praktykami, którzy stawiają na leczenie kompleksowe. Wiemy, że pośpiech jest wpisany w życie każdego pacjenta i większość gabinetów, dlatego pragniemy mądrze planować Twoje leczenie, abyś spokojnie mógł ułożyć również swój kalendarz.

Nasza oferta pozwala na wykonanie wielu prac stomatologicznych w tym protetyki cyfrowej nawet w 24 godziny. Specjalizujemy się również w skomplikowanych przypadkach leczenia kanałowego pod mikroskopem oraz estetycznych metamorfozach kompozytem Enamel Bio .

Zapraszamy

Zespół Boutique Dental