• Polski
 • Українська
 • English
 • FILOZOFIA

  Boutique Dental to wyjątkowa przestrzeń w której łączymy usługi stomatologiczne z dbałością i czasem poświęconym tylko Tobie.

  Tempo życia wzrasta, a my zatrzymaliśmy się na chwilę świadomie, aby po 17 latach pracy z pacjentem móc spojrzeć na wszystko od nowa w uważności. Wiemy jedno, nie chcemy się spieszyć! Chcemy wykonać swoją pracę dobrze, dokładnie i w pełni odpowiedzialnie podpisując się pod nią. W naszym gabinecie nie spotkasz wielu osób, zaplanowaliśmy pracę tak, aby priorytetem była intymność i poszanowanie prywatności.

  Boutique Dental to miejsce zainspirowane doświadczeniem i przekazanymi tradycjami w duchu szacunku i empatii. Czas rezerwacji, dostosujemy do Twoich potrzeb, aby leczenie nie rozciągało się na wiele wizyt. Jesteśmy praktykami, którzy stawiają na leczenie kompleksowe. Wiemy, że pośpiech jest wpisany w życie każdego pacjenta i większość gabinetów, dlatego pragniemy mądrze planować Twoje leczenie, abyś spokojnie mógł ułożyć również swój kalendarz.

  Nasza oferta pozwala na wykonanie wielu prac stomatologicznych w tym protetycznych metamorfoz uśmiechu, nauki dbałości o higienę, uzupełnienia braków zębowych implantami z wykorzystaniem szwajcarskiej technologii. Planowanie leczenia rozpoczynamy od podstawowego zabiegu diagnostyczno – higienicznego DENTAL SPA będącego złotym standardem w opiece stomatologicznej w autorskiej oprawie z poszanowaniem zmysłów.

  Leczenie pacjentów ze złym doświadczeniem w stomatologii.

  Dentofobia, syndrom białego fartucha i układ limbiczny. Co mają ze sobą wspólnego?

  Ilu dorosłych pacjentów doświadcza ucisku w żołądku na samą myśl o spotkaniu z lekarzem stomatologiem lub diagnostyką medyczną? Jak wiele osób odracza rezerwację wizyty myśląc, że jedynie ból zdeterminuje ich do spotkania z lekarzem.

  Jeśli moglibyśmy szczerze porozmawiać to zapytalibyśmy, co najbardziej zniechęca cię do podjęcia terapii? Na ile jest to świadomość swoich zaniedbań, a na ile to złe doświadczenia z przeszłości.

  Chcemy wprowadzić Cię w strefę komfortu, zaopiekować się Twoimi zmysłami, aby doznania jakich doświadczysz w Boutique Dental, nigdy nie budowały w Tobie napięcia i jednocześnie pozwalały osiągnąć wewnętrzny spokój podczas terapii.

  Nasze zmysły pozwalają określić samopoczucie i stan umysłu, w jakim się w danej chwili znajdujemy. Bodźce jakie odbieramy z otoczenia, są bezpośrednio przekazywane do naszego mózgu w postaci impulsów nerwowych, poprzez nośniki zwane komórkami receptorowymi.
  Każdy zmysł przekazuje w inny sposób informację do naszego wewnętrznego komputera – dając sygnał do działania.

  Za pomocą zmysłów tworzymy osobisty obraz rzeczywistości. Pozwala on na orientację w otaczającej nas przestrzeni i komunikację z innymi ludźmi. Czy wiesz ile zmysłów posiadasz i czy koncepcja Arystotelesa dzieląca zmysły na 5 podstawowych jest nadal aktualna z punktu widzenia badaczy percepcji?

  W Boutique Dental skupiam się na opiece sensorycznej pacjenta związanej ze zmysłem wzroku, słuchu, zapachu, smaku i dotyku.

  Po latach obserwacji pacjentów w gabinecie stomatologicznym zauważyliśmy jak wiele negatywnych emocji wywołuje leczenie w nieposzanowaniu sensoryki osoby dorosłej. Jako pacjent powinieneś wiedzieć, że odpowiednio dobrane kolory, światło, dźwięk  potrafią dać nam poczucie bezpieczeństwa. Muzyka pozwala uspokoić rytm serca, a zapach przywołuje pozytywne i negatywne wspomnienia z przeszłości.

  W Boutique Dental pragniemy podejść do leczenia świadomie z czułością i zrozumieniem pacjentów dorosłych, posiadających nieprzyjemne doświadczenia w dotychczasowym leczeniu.