• Polski
 • Українська
 • English
 • PRZEJDŹ DO ZAPISU

  LECZENIE ESTETYCZNE ZACHOWAWCZE

  LECZENIE ESTETYCZNE ZACHOWAWCZE

  Dbałość o stan uzębienia w holistycznym podejściu, uzupełnia i zwiększa gwarancję oraz poczucie ogólnego dobrostanu psychofizycznego, który nazywamy zdrowiem.  

  Czy możesz zaplanować to, kiedy będziesz gościem naszego gabinetu ? 

  Skąd się bierze próchnica? 

  Zalegająca płytka nazębna w postaci białego nalotu, penetruje szkliwo poprzez bakterie rozprzestrzeniające się na całej powierzchni zęba. Postępujący proces próchniczy w sposób nieodwracalny uszkadza szkliwo, docierając do miazgi zębowej, której unerwienie i liczne naczynia krwionośne dają poczucie dyskomfortu w jamie ustnej.  

  Jak rozwiążemy Twój problem? 

  Mimo, iż proces próchniczy jest nieodwracalny, dzięki szybkiej interwencji lekarza i odpowiedniej higienie jamy ustnej, mamy wysokie prawdopodobieństwo zatrzymania próchnicy i odbudowy zniszczonych tkanek. 

  W Boutique Dental wszyscy specjaliści z niezwykłą starannością, uwzględniając anatomię zębów pacjenta, odbudowują uszkodzone tkanki zęba. Stosujemy najlepsze wypełnienia kompozytowe praktykowane w stomatologii odtwórczej, zawierające dodatki porcelany, aby poziom estetyki był jak najwyższy.  

  „Bio – Plomba”  

  Enamel BIO Line to linia nowoczesnych produktów do stomatologii odtwórczej, niezawierających toksycznej żywicy Bis-GMA, pochodzącej z grupy produktów BPA, będących organicznym związkiem fenoli wykorzystywanych w produkcji tworzyw sztucznych.  

  Dbając o biologiczne bezpieczeństwo naszych pacjentów, stworzyliśmy pełną ofertę wysokoestetycznych  wypełnień kompozytowych.  

  56 57

  23 24

  27 28

  Zobacz więcej : 

  error: Content is protected !!