• Polski
 • Українська
 • English
 • CHIRURGIA

  Chirurgia stomatologiczna to niezwykle wymagający dział stomatologii, to nie tylko usunięcie zęba to wiele precyzyjnych zabiegów wymagających od lekarzach specjalisty, ogromnego doświadczenia i precyzji. Wiedza i umiejętności naszego chirurga pozwalają na zapewnienie pacjentom, pełnego zakresu usług chirurgicznych od prostej ekstrakcji zęba po implantologię i regeneracje kości.

  Zdarza się, że uratowanie zęba jest niemożliwe i niestety mimo podjętych prób leczenia, jesteśmy zmuszeni usunąć leczony ząb. Zanim jednak zapadnie ostateczna decyzja nasz zespół w oparciu o najnowocześniejsze technologie i wiedzę przeprowadza, szczegółową diagnostykę, dzięki czemu mamy pewność czy zabieg jest konieczny, ale również bezpieczny i skuteczny w planowanym leczeniu.

  Pacjenci Boutique Dental, będąc „pod okiem” specjalistów mają pewność, że planowane zabiegi z zakresu chirurgii pozwolą na osiągnięcie pięknego uśmiechu. Chirurgia to precyzja i spokój. Każdy pacjent przed zabiegiem otrzymuje komplet informacji związanych z planowanymi procedurami medycznymi. Świadomie wraz ze specjalistą chirurgiem omawia etapy procesu leczniczego i zalecenia pozabiegowe.

  Nasi pacjenci wykonują zabiegi chirurgiczne związane z usunięciem zniszczonych zębów które już nie rokują, usunięciem zębów mądrości, regeneracją i uzupełnieniem brakującej kości w szczęce lub żuchwie oraz pełnym zakresem prac implantologicznych.