• Polski
 • Українська
 • English
 • PRZEJDŹ DO ZAPISU

  CHIRURGIA

  Chirurgia stomatologiczna to niezwykle wymagający dział stomatologii, to nie tylko usunięcie zęba to wiele precyzyjnych zabiegów wymagających od lekarza chirurga, ogromnego doświadczenia i precyzji. Wiedza i umiejętności naszego chirurga pozwalają na zapewnienie pacjentom, pełnego zakresu usług chirurgicznych od prostej ekstrakcji zęba po implantologię i regeneracje kości.

  Zdarza się, że uratowanie zęba jest niemożliwe i niestety mimo podjętych prób leczenia, jesteśmy zmuszeni usunąć leczony ząb. Zanim jednak zapadnie ostateczna decyzja nasz zespół w oparciu o najnowocześniejsze technologie i wiedzę przeprowadza, szczegółową diagnostykę, dzięki czemu mamy pewność czy zabieg jest konieczny, ale również skuteczny w planowanym leczeniu.

  Pacjenci Boutique Dental, będąc „pod okiem” naszych lekarzy mają pewność, że planowane zabiegi z zakresu chirurgii pozwolą na osiągnięcie pięknego uśmiechu. Chirurgia to precyzja i spokój. Każdy pacjent przed zabiegiem otrzymuje komplet informacji związanych z planowanymi procedurami medycznymi. Świadomie wraz z chirurgiem omawia etapy procesu leczniczego i zalecenia pozabiegowe. Osobisty Concierge odpowiednio organizuje leczenie tak, aby pacjent czuł komfort zarówno przed jak i po zabiegach.

  Nasi pacjenci wykonują zabiegi chirurgiczne związane z usunięciem zniszczonych zębów które już nie rokują, usunięciem zębów mądrości, regeneracją i uzupełnieniem brakującej kości w szczęce lub żuchwie. Pełen zakres prac implantologicznych pozwala na uzupełnienie braków zębowych i powrót do funkcjonalnego oraz estetycznego uśmiechu. boutique dental hoza gabinet klinika dentystyczna stomatolog leczenie kanalowe fluoryzacja czyszczenie protetyka leczenie zachowawcze leczenie przebawien warszawa najlepszy stomatolog 26

  Marcin Łaśko – to lekarz specjalizujący się w leczeniu onkologicznym głowy i szyi, chirurgii rekonstrukcyjnej i implantologii. Specjalista z chirurgii szczękowo-twarzowej w Oddziale Zabiegowym Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi w Narodowym Instytucie Onkologii.

  Zapraszamy na konsultacje chirurgiczne i implantologiczne. 

  Kontakt

   

   

   

  error: Content is protected !!