• Polski
 • Українська
 • English
 • PRZEJDŹ DO ZAPISU

  BIOAKTYWNE WYPEŁNIENIE ZĘBA

  BIOAKTYWNE WYPEŁNIENIE

  BOUTIQUE DENTAL do przestrzeń stomatologiczna która stawia przede wszystkim na diagnostykę oraz leczenie pozwalające uniknąć terapii będącej bolesną i długotrwałą. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych pacjentów chcemy, aby leczenie jakie proponujemy pozwoliło zmienić dotychczasowe doświadczenia na fotelu stomatologicznym.

  TERAPIA PEPTYDOWA PRÓCHNICY POCZĄTKOWEJ BEZ WIERCENIA 

  Poprzez opatentowaną przez szwajcarską firmę medyczną formułę terapii monomerowo-peptydowej, preparat repair może zatrzymać i odwrócić początkowy rozpad szkliwa generując utracone minerały. Odbudowuje ząb od wewnątrz – bez bólu i/lub wiercenia. Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i może być stosowany przez stomatologa w gabinecie w mniej niż 15 minut.

  NAUKA INSPIROWANA NATURĄ 

  Opracowana w Szwajcarii i wspierana przez ponad 25 lat badań, technologia vVARDIS opiera się na nauce o peptydach,
  elementach składowych białek, znanych z ich właściwości regeneracyjnych.

  TECHNOLOGIA OPIS W SKRÓCIE : 

  • Pojedyncze peptydy są wystarczająco małe, aby wnikać i przeniknąć do wczesnych zmian próchniczych.
  • W połączeniu z ich wysokim powinowactwem do hydroksyapatytu, przenikają one na pełną głębokość zmian próchniczych.
  • W takich warunkach, łączą się w matrycę (żel), która zostanie uwięziona wewnątrz zmiany.
  • Matryca peptydowa przyciąga jony wapnia i fosforanu ze śliny, tworząc nowe kryształy hydroksyapatytu / szkliwo.

  Butikowa przestrzen stomatologiczna. Stworzona z mysla o pacjentach ceniacych spokoj prywatnosc i wysoki poziom opieki medycznej. 5

  SZWAJCARSCY NAUKOWCY opatentowali proces, który naśladuje naturę w celu tworzenia się nowych kryształów hydroksyapatytu, umożliwiając coś, co wcześniej było niewyobrażalne: REGENERACJĘ TKANKI KTÓRA DOTYCHCZAS BYŁA NIE MOŻLIWA DO ODTWORZENIA – TO ODTWORZENIE SZKLIWA. 

  Wszechstronna i innowacyjna technologia szwajcarskich producentów preparatu może zaspokoić szeroki zakres potrzeb zdrowotnych jamy ustnej pacjenta, zarówno w gabinecie dentystycznym jak i w domu.

  Butikowa przestrzen stomatologiczna. Stworzona z mysla o pacjentach ceniacych spokoj prywatnosc i wysoki poziom opieki medycznej. 3

  Preparat BIOAKTYWNY, to innowacyjne i bezbolesne rozwiązanie do zatrzymania i regeneracji próchnicy zębów.

  ZABIEG :

  • DIAGNOSTYKA KAMERĄ, zasada jest bardzo prosta: DIAGNOSTYCZNA CAMERA „prześwietla” ząb, a miejsca zaatakowane przez próchnicę są widoczne jako ciemne punkty. Ząb jest wykorzystany jako światłowód. Kamera wideo rejestruje uzyskany obraz i przenosi go na ekran w czasie rzeczywistym. Całkowicie BEZ UŻYCIA PROMIENI RTG, dzięki temu badanie można powtarzać z dowolną częstotliwością również u kobiet w ciąży.
  • PRZYGOTOWANIE,  po wykonanej diagnostyce kamerą skanującą zęby, lekarz oznacza te których próchnica jest na etapie początkowym. Kolejno specjalnym żelem przygotowuje obszar leczenia zmiany próchnicowej.
  • LECZENIE, to aplikacja preparatu monomerowo-peptydowego na obszar objęty ubytkiem próchnicowym, aplikacja ta przypomina stemplowanie miniaturową gąbeczką chorego szkliwa.
  • ZALECENIA PO ZABIEGU, terapia to nie tylko sam zabieg na fotelu ale również działania po jego wykonaniu w domu. Pacjent otrzymuje pełen zestaw zaleceń i preparatów podtrzymujących jakość środowiska w jamie ustnej, na potrzeby regeneracji szkliwa.
  • KONTROLA PO 3 MSC 

  BEZ WIERCENIA, BEZ BÓLU, BEZ STRESU !

  DLA KOGO DEDYKOWANE JEST LECZENIE PEPTYDOWE:

  • pacjenci dorośli po zdiagnozowanej próchnicy początkowej
  • kobiety w ciąży i matki karmiące
  • nastolatkowie

  STOMATOLOGICZNY Anty-Aging 

  Odpowiednia higiena jamy ustnej i leczenie to podstawa do zachowania dobrego zdrowia zębów i tkanek miękkich. W naszej butikowej ofercie mamy dla pacjentów również dodatkowe wsparcie, będące serią kosmetyków pielęgnacyjnych.

  Pierwsze serum, które odmładza szkliwo zębów do jego naturalnego blasku. Wykorzystując Biomimetic Science, proces naśladujący naturę, skoncentrowana, opatentowana formuła Hydroxya-Peptide500, tworzy nowe, białe szkliwo w ciągu jednego tygodnia. Ta intensywna kuracja pomaga zapobiegać erozji szkliwa, która może powodować nadwrażliwość zębów, jednocześnie pomagając chronić przed plamami i przebarwieniami. Bezpieczna i skuteczna na licówkach, koronach porcelanowych i wypełnieniach. Natychmiast poczujesz rezultaty: jedwabiście gładkie i promienne zęby. Początek Twojego rytuału Anti-Aging.

  Butikowa przestrzen stomatologiczna. Stworzona z mysla o pacjentach ceniacych spokoj prywatnosc i wysoki poziom opieki medycznej. 4

   

   

  DIAGNOSTYCZNA KAMERA skutecznie odszukuje miejsca zaatakowane przez próchnicę. Powyższy przypadek wyraźnie pokazuje, że rozpoznanie tylko ludzkim okiem – w szczególności w kontekście wczesnego wykrywania – jest w zasadzie niemożliwe.

  Butikowa przestrzen stomatologiczna. Stworzona z mysla o pacjentach ceniacych spokoj prywatnosc i wysoki poziom opieki medycznej. 2

  Zdjęcie (A) przedstawia małe zęby przedtrzonowe, które wyglądają na zdrowe. Żaden dentysta nie podejrzewałby tam próchnicy. Dopiero na obrazie wykonanym przez kamerę diagnostyczną:

  Zdjęcie (B) można rozpoznać ciemne miejsca (próchnica z prawej i lewej strony). Na obrazie rentgenowskim można się ich jedynie domyślać i to tylko w obszarze tylnym. Przy użyciu obrazu rentgenowskiego nie można by ocenić przedniego obszaru, ponieważ może tutaj dochodzić do tzw. interferencji.

  Zdjęcie (C). Jest to zjawisko, które występuje dość często. W przypadku takim jak ten nie zostałoby podjęte leczenie polegające na rozwierceniu zęba. Tutaj wskazane byłyby metody polegające na przywróceniu właściwej mineralizacji zęba lub infiltracji porowatych warstw specjalnym preparatem monomerowo-peptydowego szwajcarskiej technologii.

  Zrzut ekranu 2024 05 15 o 20.08.53

  POSTAW NA CYFROWY PRZEGLĄD I BIOMIMETYCZNE LECZENIE