• Polski
 • Українська
 • English
 • PIERWSZA WIZYTA

  PIERWSZE WRAŻENIE  & PIERWSZA WIZYTA 

  Dotyczy to zarówno relacji pacjent – lekarz, jak i lekarz – pacjent. Obdarzenie zaufaniem, to najwyższa wartość jaką może otrzymać zespół medyczny od pacjenta. Jesteśmy butikowym gabinetem, wykonującym zabiegi w duchu tradycji i szacunku do naszych podopiecznych. W butiku nie spotkasz tłumu zabieganych lekarzy i zagubionych pacjentów.

    DSC09638 DSC09759 DSC09295

  Gustowna i spokojna przestrzeń pozwala na chwilę przygotowania do zabiegu. Opiekun pacjenta, pomoże przejść przez pełną administrację i zaparzy filiżankę pysznej kawy lub herbaty. Osoby towarzyszące, zostaną również zaopiekowane na czas oczekiwania na swoich partnerów. Aby spokojniej przygotować się do pierwszego spotkania w Boutique Dental przy Hożej 55/19  opisaliśmy, jak może ono wyglądać.

  Jeśli będziesz u nas pierwszy raz, Twoja wizyta może wyglądać następująco :

  1. Lekarz  przeprowadzi konsultację i po rozmowie pozna Twoje potrzeby

  2. Wykonamy badania radiologiczne takie jak – pantomogram lub tomografię komputerową ( jeśli posiadasz aktualną radiologię, zabierz ją ze sobą)

  3. Higienistka wykona zabieg oczyszczenia zębów z kamienia i osadu tzw. Dental Spa,  aby móc rozpocząć leczenie. Dlaczego? ponieważ to właśnie pełna higienizacja pozwala na wartościową i rzeczową ocenę stanu uzębienia i stanowi najlepsze podłoże to planowania zabiegów.

  4. Ustalony zostanie plan leczenia – który pozwoli na zobrazowanie Twoich potrzeb. Plan leczenia to etapy, czas i koszty jakie określają postępowanie w butiku.

  W czterech krokach, przygotujemy Cię do rozpoczęcia współpracy z Boutique Dental. Podczas samego leczenia zadbamy o Twoje zmysły, wyciszając je podczas terapii spokojną muzyką w słuchawkach, oświetleniem subtelnym dla Twoich zmęczonych oczu i wygodnym podparciem głowy.

  Zapraszamy

  Boutique Dental