• Polski
 • Українська
 • ZESPÓŁ BOUTIQUE DENTAL

  Zespół medyczno – administracyjny Boutique Dental, to osoby pełne pasji i zaangażowania w procesy leczenia pacjentów.

  Każdy z lekarzy posiada doświadczenie w opiece stomatologicznej. Najnowocześniejsza technologia zapewnia lekarzom i higienistkom możliwość pracy na najwyższym poziomie. Każdego dnia pamiętamy, że jesteśmy dla Was – nasz Zespół to przede wszystkim ludzie oddani swojej profesji, ceniący Waszą obecność i wybór naszych usług.

  lekarz stomatolog – Elżbieta Skalmierska-Juzala

  Właściciel gabinetu / Specjalista chirurgii stomatologicznej

  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Pracę zawodową zaczynałam w ogólnych poradniach stomatologicznych wykonując cały przekrój zabiegów stomatologicznych. Po zdobyciu specjalizacji z chirurgii stomatologicznej pracowałam także w specjalistycznej poradni chirurgii stomatologicznej. Od 1986r prowadzę prywatny gabinet stomatologiczny zdobywając zaufanie rzeszy pacjentów z których duża część jest ze mną przez te wszystkie lata. Prywatnie czynna fanka żeglarstwa, pasjonatka czytania książek i miłośniczka muzyki, zwłaszcza rocka.

  lekarz medycyny – Ireneusz Juzala

  Właściciel gabinetu / Lekarz pulmonolog

  Jestem lekarzem, specjalizującym się w leczeniu chorób płuc. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 1997 roku. Posiadam specjalizację lekarską z zakresu pulmonologii i anestezjologii. Głównym profilem mojej działalności jest diagnozowanie i leczenie chorób o podłożu pulmonologicznym. Posiadamy prawie czterdziestoletnie doświadczenie w branży medycznej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc. Jestem wielkim amatorem żeglarstwa i muzyki!

  Będąc Właścicielem Boutique Dental, mam pewność że mój zespół to ludzie pełni pasji i charyzmy.

  DSC09078

  lekarz stomatolog – Przemysław Juzala

  Leczenie protetyczne/ protetyka cyfrowa i leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Jestem lekarzem z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy pod mikroskopem stomatologicznym.

  Ukończyłem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Wykonuję zabiegi z zakresu skomplikowanego leczenia kanałowego i odbudowy po leczeniu. Każdy pacjent zmagający się z problemem z zakresu protetyki, brakiem zębów lub chcący stworzyć piękny uśmiech otrzyma ode mnie szczerą diagnozę i plan działania. Moją stomatologiczną pasją jest protetyka cyfrowa w systemie CAD/CAM i na jej efektywność stawiam najbardziej. Aby każdy pacjent mógł czuć się bezpiecznie, nie zapominam o edukacji w chwili obecnej jestem w trakcie doktoratu.

  Zrzut ekranu 2023 01 18 o 17.01.03 1

  chirurg szczękowo-twarzowy Marcin Łaśko

  Chirurgia i implantologia

  Doktor Marcin to najbardziej energetyczny lekarz w naszym zespole, specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii twarzowo- szczękowej. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kliniczne zainteresowania to onkologia głowy i szyi, chirurgia rekonstrukcyjna i implantologia. W chwili obecnej w trakcie ostatnich lat szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii szczękowo-twarzowej w Oddziale Zabiegowym Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi w Narodowym Instytucie Onkologii. W wolnym czasie zajmuje się wspinaniem sportowym i górskim zarówno w Polsce jak i za granicą. W Boutique Dental wykonuje ekstrakcje zębów ósmych, również te najbardziej skomplikowane. Uwzględniając holistyczne podejście do pacjenta, doktor Marcin wraz z dr Przemysławem planuje leczenie implanto – protetyczne.

  Zrzut ekranu 2023 01 18 o 17.01.03 1

  periodontolog – Daniel Poszytek

  Choroby przyzębia – parodontoza

  Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończył specjalizację z periodontologii w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia WUM. Interesuje się głównie chirurgicznym leczeniem periodontologicznym (odbudowa tkanek, pokrycie recesji). Wraz z Protetykiem i Higienistką Stomatologiczną tworzą interdyscyplinarne plany leczenia. Zawsze powtarza, że do dobrego leczenia periodontologicznego potrzeba dwóch zaangażowanych stron aby osiągnąć sukces. Sumienne konsultacje i badanie pozwala określić stopień zaawansowania periodontopatii i stworzyć odpowiedni plan leczenia.

  Zrzut ekranu 2023 01 18 o 17.01.03 1

  lekarz stomatolog – Taras Woźniak

  Leczenie zachowawcze, leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Absolwent Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz o 10 letnim doświadczeniu w opiece nad pacjentami. Głównie specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i specjalistycznym leczeniu pod mikroskopem. Swoje doświadczenie zdobywał w prywatnych lwowskich gabinetach, od kilku lat związany z prywatną stomatologią w Warszawie. Pasjonat leczenia kanałowego i nowinek z nim związanych. Z wielkim sercem dba o pacjentów Boutique Dental, kontynuując rodzinną tradycję stomatologiczną. Prywatnie fan gry na gitarze i czytania książek.

  higienistka stomatologiczna – Urszula Szczygielska

  Profilaktyka, higienizacja, wybielanie zębów

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higiena Stomatologiczna. Ula to nasza specjalistka od autorskiego programu opieki nad pacjentami DENTAL SPA. Zabiegi higienizacji ( usunięcia kamienia i piaskowania) nigdy wcześniej nie były tak delikatne i przyjemne. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu pacjentów, doskonale wie jaki model dbałości o codzienną higieną pacjenta wprowadzić. Profilaktyka wraz z mało inwazyjną stomatologią pozwala wyleczyć problemy krwawiących dziąseł, białych plam po leczeniu ortodontycznym i przebarwień. Wybielanie zębów z wykorzystaniem systemu Lampy Beyond w wykonaniu Uli to bezpieczny i precyzyjny zabieg.

  DSC00440

  technik dentystyczny, opiekun administracyjny – Izabella Obacz

  Pasjonatka cyfrowej protetyki i technologii CAD/CAM. W gabinecie Boutique Dental, odpowiada i zarządza wszystkimi projektami cyfrowych uzupełnień protetycznych. Korony i mosty protetyczne w swoim poczuciu estetyki, projektuje niczym małe dzieła sztuki. Każda praca projektowa i charakterystyka, dopasowana jest przez Izabellę indywidualnie do potrzeb pacjenta i jego oczekiwań. Jeśli jesteś zainteresowany, jak powstaje Twój projekt i jak nasz mały robot wycina ceramikę lub cyrkon, zawsze możesz prosić o film z wykonywania Twojej pracy. Iza chętnie podzieli się swoimi osiągnięciami.

  DSC00224

  opiekun pacjenta -Kinga Biały

  Nasza Kinga to serce całego gabinetu Boutique Dental. Kocha kontakt z ludźmi i wie co oznacza pojęcie, opieka nad pacjentem. Zawsze wysłucha i pomoże, nawet jeśli pytania wkraczają w specjalistyczny świat medycyny. Kinga to kobieta wielu talentów, nie boi się nowych wyzwań. Grafik zorganizuje tak aby każdy pacjent mógł napić się kawy a troska jaką otacza wszystkich gości Boutique Dental, to unikat w skali światowej.

  DSC00262

  opiekun pacjenta – Agata Rejnik

  Agata to przyszłość pielęgniarstwa w Polsce, opieka nad pacjentem nie jest jej obca. Prywatnie pasjonatka zwierzą a zwłaszcza psów rasy samojed, których pokaźną gromadkę ma w swoim domu. Niezwykle empatyczna i zorganizowana. Tajniki świata elektronicznej dokumentacji medycznej nie są jej obce. Młode pokolenie medyków ze zdrowym podejściem do niesienia pomocy pacjentom. Najlepszy przedstawiciel, butikowego hasła „work-life-balance”.

  administracja – Karolina Radecki

  Opiekun operacyjny Boutique Dental. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Neuro – Przwództwa Uczelni Łazarskiego. Zawodowo od 15 lat związana z podmiotami medycznymi, planuje działania zespołów, tworzy procedury i administruje nimi. Spokojna organizacja, jakość usług, troska o szczegóły i szacunek do pacjenta stanowią bazę dla przyszłości Boutique Dental. Niekorporacyjne podejście wraz z dbałością o zmysły, pozwala zmienić postrzeganie gabinetu stomatologicznego przez nowych pacjentów i przekonać do leczenia.