• Polski
 • Українська
 • English
 • ZESPÓŁ

  Zespół medyczno – administracyjny Boutique Dental, to osoby pełne pasji i zaangażowania w procesy leczenia pacjentów.

  Każdy z lekarzy i higienistek posiada wieloletnie doświadczenie w opiece stomatologicznej. Każdego dnia pamiętamy, że jesteśmy dla Was – nasz Zespół to przede wszystkim ludzie oddani swojej profesji, ceniący Waszą obecność i wybór naszych usług.

  Co nas łączy? Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego przyjętego pacjenta. Mamy pełną świadomość prowadzenia terapii u pacjentów których dotychczasowe doświadczenie u stomatologa, nie pozwalało przekroczy progu gabinetu stomatologicznego i jesteśmy przygotowani na terapię pełną troski i poszanowania uczuć pacjenta. Czasami warto zacząć od rozmowy, jesteśmy nie tylko zabiegowcami ale też ludźmi, dlatego tak ważna jest dla nas dobra komunikacja której owocem są wyleczone przypadki.

  zmniejszone 4

  Przemysław Juzala protetyka

  Leczenie protetyczne/ protetyka cyfrowa i leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Jestem lekarzem z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy pod mikroskopem stomatologicznym. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Wykonuję zabiegi z zakresu skomplikowanego leczenia kanałowego i odbudowy po leczeniu. Każdy pacjent zmagający się z problemem z zakresu protetyki, brakiem zębów lub chcący stworzyć piękny uśmiech otrzyma ode mnie szczerą diagnozę i plan działania. Moją stomatologiczną pasją jest protetyka cyfrowa w systemie CAD/CAM i na jej efektywność stawiam najbardziej. Pracując w nurcie Pascala Magne, uprawiam włoską szkole estetyki kompozytowej. Fukcjonalność, estetyka i biomimetyka muszą iść ze sobą w parze. Aby każdy pacjent mógł czuć się bezpiecznie, nie zapominam o edukacji w chwili obecnej jestem w trakcie pisania doktoratu i wykonywania badań klinicznych z nim związanych.

  • leczenie zachowawcze estetyczne
  • leczenie kanałowe pod mikroskopem
  • protetyka
  • implanto-protetyka

  boutique dental hoza gabinet klinika dentystyczna stomatolog leczenie kanalowe fluoryzacja czyszczenie protetyka leczenie zachowawcze leczenie przebawien warszawa najlepszy stomatolog 27

  Marcin Łaśko chirurgia i implantologia

  Chirurgia i implantologia

  Doktor Marcin to najbardziej energetyczny lekarz w naszym zespole, wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii twarzowo- szczękowej. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kliniczne zainteresowania to onkologia głowy i szyi, chirurgia rekonstrukcyjna i implantologia. W chwili obecnej w trakcie ostatnich lat szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii szczękowo-twarzowej w Oddziale Zabiegowym Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi w Narodowym Instytucie Onkologii. W Boutique Dental wykonuje ekstrakcje zębów ósmych, również te najbardziej skomplikowane, odbudowy/ regeneracje kości i pełne procedury implantologiczne z wykorzystaniem szwajcarskich systemów implantologicznych. Uwzględniając holistyczne podejście do pacjenta, doktor Marcin wraz z dr Przemysławem planuje leczenie implanto – protetyczne. Systemy implantologiczne na jakich pracuje to szwajcarska precyzją, dająca poczucie bezpieczeństwa i możliwość odtworzenia braków zębowych w sposób trwały i pewny. W wolnym czasie zajmuje się wspinaniem sportowym i górskim zarówno w Polsce jak i za granicą.

  • usunięcie chirurgiczne zebów
  • usunięcie chirurgiczne zatrzymanych ósemek
  • regeneracja kości Sinus Lift i GBR
  • implantologia
  • implantacja natychmiastowa z ekstrakcją

  boutique dental hoza gabinet klinika dentystyczna stomatolog leczenie kanalowe fluoryzacja czyszczenie protetyka leczenie zachowawcze leczenie przebawien warszawa najlepszy stomatolog

  Daniel Poszytek periodontolog

  Choroby przyzębia – parodontoza

  Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończył specjalizację z periodontologii w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia WUM. Interesuje się głównie chirurgicznym leczeniem periodontologicznym (odbudowa tkanek, pokrycie recesji). Wraz z Protetykiem i Higienistką Stomatologiczną tworzą interdyscyplinarne plany leczenia. Zawsze powtarza, że do dobrego leczenia periodontologicznego potrzeba dwóch zaangażowanych stron aby osiągnąć sukces. Sumienne konsultacje i badanie pozwala określić stopień zaawansowania periodontopatii i stworzyć odpowiedni plan leczenia.

  • skaling periodontologiczny
  • regeneracja dziąseł
  • leczenie parodontozy
  • przeszczep dziąsła
  • wydłużenie korony klinicznej dziąsła

  179

  Urszula Szczygielska higienistka i asysta stomatologiczna

  Profilaktyka, higienizacja, wybielanie zębów

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higiena Stomatologiczna. Ula to nasza specjalistka od autorskiego programu opieki nad pacjentami DENTAL SPA. Zabiegi higienizacji ( usunięcia kamienia i piaskowania) nigdy wcześniej nie były tak delikatne i przyjemne. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu pacjentów, doskonale wie jaki model dbałości o codzienną higieną pacjenta wprowadzić. Profilaktyka wraz z mało inwazyjną stomatologią pozwala wyleczyć problemy krwawiących dziąseł, białych plam po leczeniu ortodontycznym i przebarwień. Wybielanie zębów z wykorzystaniem systemu Lampy Beyond w wykonaniu Uli to bezpieczny i precyzyjny zabieg.

  • skaling
  • piaskowanie
  • instruktaże huigieny
  • wybarwianie płytki nazebnej
  • wybielanie nakładkowe
  • wybielanie lampą
  • ICON- usunięcie białych plam

  boutique dental hoza gabinet klinika dentystyczna stomatolog leczenie kanalowe fluoryzacja czyszczenie protetyka leczenie zachowawcze leczenie przebawien warszawa najlepszy stomatolog 15

  Izabella Obacz technik dentystyczny, administracja

  Pasjonatka cyfrowej protetyki i technologii CAD/CAM. W gabinecie Boutique Dental, odpowiada i zarządza wszystkimi projektami cyfrowych uzupełnień protetycznych. Korony i mosty protetyczne w swoim poczuciu estetyki, projektuje niczym małe dzieła sztuki. Każda praca projektowa i charakterystyka, dopasowana jest przez Izabellę indywidualnie do potrzeb pacjenta i jego oczekiwań. Jeśli jesteś zainteresowany, jak powstaje Twój projekt i jak nasz mały robot wycina ceramikę lub cyrkon, zawsze możesz prosić o film z wykonywania Twojej pracy. Iza chętnie podzieli się swoimi osiągnięciami.

  210 1

  Kinga Biały opiekun pacjenta

  Nasza Kinga to serce całego gabinetu Boutique Dental. Kocha kontakt z ludźmi i wie co oznacza pojęcie, opieka nad pacjentem. Zawsze wysłucha i pomoże, nawet jeśli pytania wkraczają w specjalistyczny świat medycyny. Kinga to kobieta wielu talentów, nie boi się nowych wyzwań. Grafik zorganizuje tak aby każdy pacjent mógł napić się kawy a troska jaką otacza wszystkich gości Boutique Dental, to unikat w skali światowej.

  boutique dental hoza gabinet klinika dentystyczna stomatolog leczenie kanalowe fluoryzacja czyszczenie protetyka leczenie zachowawcze leczenie przebawien warszawa najlepszy stomatolog 16

  Agata Szostak opiekun pacjenta

  Agata to przyszłość pielęgniarstwa w Polsce, opieka nad pacjentem nie jest jej obca. Prywatnie pasjonatka zwierzą a zwłaszcza psów rasy samojed, których pokaźną gromadkę ma w swoim domu. Niezwykle empatyczna i zorganizowana. Tajniki świata elektronicznej dokumentacji medycznej nie są jej obce. Młode pokolenie medyków ze zdrowym podejściem do niesienia pomocy pacjentom. Najlepszy przedstawiciel, butikowego hasła „work-life-balance”.

  boutique dental hoza gabinet klinika dentystyczna stomatolog leczenie kanalowe fluoryzacja czyszczenie protetyka leczenie zachowawcze leczenie przebawien warszawa najlepszy stomatolog 21

  Karolina Radecki administracja

  Opiekun administracyjno – operacyjny Boutique Dental. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Neuro – Przwództwa Uczelni Łazarskiego. Zawodowo od 15 lat związana z podmiotami medycznymi, planuje działania zespołów, tworzy procedury i administruje nimi. Spokojna organizacja, jakość usług, troska o szczegóły i szacunek do pacjenta stanowią bazę dla przyszłości placówek medyczny i Boutique Dental. Nieszablonowe podejście wraz z dbałością o zmysły, pozwala zmienić postrzeganie gabinetu stomatologicznego przez nowych pacjentów i przekonać do leczenia.

  Elżbieta Skalmierska-Juzala lekarz stomatolog

  Właściciel gabinetu / Specjalista chirurgii stomatologicznej

  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Pracę zawodową zaczynałam w ogólnych poradniach stomatologicznych wykonując cały przekrój zabiegów stomatologicznych. Po zdobyciu specjalizacji z chirurgii stomatologicznej pracowałam także w specjalistycznej poradni chirurgii stomatologicznej. Od 1986r prowadzę prywatny gabinet stomatologiczny zdobywając zaufanie rzeszy pacjentów z których duża część jest ze mną przez te wszystkie lata. Prywatnie czynna fanka żeglarstwa, pasjonatka czytania książek i miłośniczka muzyki, zwłaszcza rocka.

  Ireneusz Juzala lekarz medycyny

  Właściciel gabinetu / Lekarz pulmonolog

  Jestem lekarzem, specjalizującym się w leczeniu chorób płuc. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 1997 roku. Posiadam specjalizację lekarską z zakresu pulmonologii i anestezjologii. Głównym profilem mojej działalności jest diagnozowanie i leczenie chorób o podłożu pulmonologicznym. Posiadamy prawie czterdziestoletnie doświadczenie w branży medycznej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc. Jestem wielkim amatorem żeglarstwa i muzyki!

  Będąc Właścicielem Boutique Dental, mam pewność że mój zespół to ludzie pełni pasji i charyzmy.