• Polski
 • Українська
 • English
 • PRZEJDŹ DO ZAPISU

  ZESPÓŁ

  lek. dent Przemysław Juzala protetyka

  zmniejszone 3

  Moją stomatologiczną pasją jest protetyka cyfrowa w systemie CAD/CAM i na jej efektywność stawiam najbardziej. Pracując w nurcie Pascala Magne, uprawiam włoską szkołę estetyki kompozytowej ceniącą naturalną możliwość odtworzenia struktur zęba, dającą efekt anatomiczny. Fukcjonalność, estetyka i biomimetyka muszą iść ze sobą w parze. Aby każdy pacjent mógł czuć się bezpiecznie, nie zapominam o edukacji w chwili obecnej jestem w trakcie pisania doktoratu i wykonywania badań klinicznych z nim związanych.

  • leczenie zachowawcze estetyczne
  • leczenie kanałowe pod mikroskopem
  • protetyka
  • implanto-protetyka

  lek. dent Marcin Łaśko chirurgia i implantologia

  boutique dental hoza gabinet klinika dentystyczna stomatolog leczenie kanalowe fluoryzacja czyszczenie protetyka leczenie zachowawcze leczenie przebawien warszawa najlepszy stomatolog 26

  Kliniczne zainteresowania to onkologia głowy i szyi, chirurgia rekonstrukcyjna i implantologia. W chwili obecnej w trakcie ostatnich lat szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii szczękowo-twarzowej w Oddziale Zabiegowym Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi w Narodowym Instytucie Onkologii. W Boutique Dental wykonuje ekstrakcje zębów ósmych, również te najbardziej skomplikowane, odbudowy/ regeneracje kości i pełne procedury implantologiczne z wykorzystaniem szwajcarskich systemów implantologicznych.

  • usunięcie chirurgiczne zebów
  • usunięcie chirurgiczne zatrzymanych ósemek
  • regeneracja kości Sinus Lift i GBR
  • implantologia
  • implantacja natychmiastowa z ekstrakcją

  lek.dent spec. periodontologii Daniel Poszytek

  53

  Choroby przyzębia – parodontoza

  Ukończyłem specjalizację z periodontologii w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia WUM. Interesuje się głównie chirurgicznym leczeniem periodontologicznym (odbudowa tkanek, pokrycie recesji). Wraz z Protetykiem i Higienistką Stomatologiczną tworzą interdyscyplinarne plany leczenia. Zawsze powtarza, że do dobrego leczenia periodontologicznego potrzeba dwóch zaangażowanych stron aby osiągnąć sukces. Sumienne konsultacje i badanie pozwala określić stopień zaawansowania periodontopatii i stworzyć odpowiedni plan leczenia.

  • skaling periodontologiczny
  • regeneracja dziąseł
  • leczenie parodontozy
  • przeszczep dziąsła
  • wydłużenie korony klinicznej dziąsła

  Urszula Szczygielska

  higienistka stomatologiczna

  185

  Profilaktyka, higienizacja, wybielanie zębów

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higiena Stomatologiczna. Ula to nasza specjalistka od autorskiego programu opieki nad pacjentami DENTAL SPA. Zabiegi higienizacji ( usunięcia kamienia i piaskowania) nigdy wcześniej nie były tak delikatne i przyjemne. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu pacjentów, doskonale wie jaki model dbałości o codzienną higieną pacjenta wprowadzić. Profilaktyka wraz z mało inwazyjną stomatologią pozwala wyleczyć problemy krwawiących dziąseł, białych plam po leczeniu ortodontycznym i przebarwień. Wybielanie zębów z wykorzystaniem systemu Lampy Beyond w wykonaniu Uli to bezpieczny i precyzyjny zabieg.

  • skaling
  • piaskowanie
  • instruktaże huigieny
  • wybarwianie płytki nazębnej
  • wybielanie nakładkowe
  • wybielanie lampą
  • ICON- usunięcie białych plam

  Izabella Obacz

  asysta stomatologiczna

  175

  Asysta stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Z lekarzami w Boutique Dental rozumie się bez słów. Pasjonatka cyfrowej protetyki i technologii CAD/CAM. W gabinecie Boutique Dental, odpowiada i zarządza wszystkimi projektami cyfrowych uzupełnień protetycznych. Nadzoruje działania pracowni i zewnętrznych laboratoriów.

  Katarzyna Wypustek

  concierge osobisty opiekun pacjenta

  498766e7 99e3 485a 8381 7ad7b97939e7

  Kasia to administrator opiekujący się pacjentami na najwyższym poziomie precyzji. Skrupulatnie koordynuje leczenie i współpracę z lekarzami ceniąc spokój i komfort pracy w butikowej przestrzeni. Pacjenci prowadzeni przez Kasię mogą liczyć na terminowość, prywatność i poszanowanie intymności. Wspólna kawa i omówienie planu leczenia stwarza poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jesteś pacjentem ceniącym komfort i indywidualne podejście, Kasia będzie prowadzić Twoje leczenie z dopasowaniem do wymagań na miarę Twoich oczekiwań.

  Karolina Radecki

  administracja

  160e7d6b 73c6 4852 beca 2c8d61e17354

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Neuro-Przwództwa Uczelni Łazarskiego. Autorka sensorycznej opieki nad pacjentami w duchu SLOW MEDICINE. Zawodowo od 15 lat związana z podmiotami medycznymi, planuje działania zespołów, tworzy procedury i administruje nimi. Spokojna organizacja, jakość usług, troska o szczegóły i szacunek do pacjenta stanowią bazę dla przyszłości placówek medyczny i Boutique Dental. Nieszablonowe podejście wraz z dbałością o zmysły, pozwala zmienić postrzeganie gabinetu stomatologicznego przez nowych pacjentów i przekonać do leczenia.

  Elżbieta Skalmierska-Juzala

  lekarz stomatolog

  Właściciel gabinetu / Specjalista chirurgii stomatologicznej

  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Pracę zawodową zaczynałam w ogólnych poradniach stomatologicznych wykonując cały przekrój zabiegów stomatologicznych. Po zdobyciu specjalizacji z chirurgii stomatologicznej pracowałam także w specjalistycznej poradni chirurgii stomatologicznej. Od 1986r prowadzę prywatny gabinet stomatologiczny zdobywając zaufanie rzeszy pacjentów z których duża część jest ze mną przez te wszystkie lata. Prywatnie czynna fanka żeglarstwa, pasjonatka czytania książek i miłośniczka muzyki, zwłaszcza rocka.

  Ireneusz Juzala

  lekarz medycyny

  Właściciel gabinetu / Lekarz pulmonolog

  Jestem lekarzem, specjalizującym się w leczeniu chorób płuc. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 1997 roku. Posiadam specjalizację lekarską z zakresu pulmonologii i anestezjologii. Głównym profilem mojej działalności jest diagnozowanie i leczenie chorób o podłożu pulmonologicznym. Posiadamy prawie czterdziestoletnie doświadczenie w branży medycznej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc. Jestem wielkim amatorem żeglarstwa i muzyki! Będąc Właścicielem Boutique Dental, mam pewność że mój zespół to ludzie pełni pasji i charyzmy.