ZESPÓŁ BOUTIQUE DENTAL

Zespół medyczno – administracyjny Boutique Dental, to osoby pełne pasji i zaangażowania w procesy leczenia pacjentów.

Każdy z lekarzy posiada doświadczenie w opiece stomatologicznej. Najnowocześniejsza technologia zapewnia lekarzom i higienistkom możliwość pracy na najwyższym poziomie. Każdego dnia pamiętamy, że jesteśmy dla Was – nasz Zespół to przede wszystkim ludzie oddani swojej profesji, ceniący Waszą obecność i wybór naszych usług.

lekarz stomatolog – Elżbieta Skalmierska-Juzala

Właściciel gabinetu / Specjalista chirurgii stomatologicznej

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Pracę zawodową zaczynałam w ogólnych poradniach stomatologicznych wykonując cały przekrój zabiegów stomatologicznych. Po zdobyciu specjalizacji z chirurgii stomatologicznej pracowałam także w specjalistycznej poradni chirurgii stomatologicznej. Od 1986r prowadzę prywatny gabinet stomatologiczny zdobywając zaufanie rzeszy pacjentów z których duża część jest ze mną przez te wszystkie lata. Prywatnie czynna fanka żeglarstwa, pasjonatka czytania książek i miłośniczka muzyki, zwłaszcza rocka.

lekarz medycyny – Ireneusz Juzala

Właściciel gabinetu / Lekarz pulmonolog

Jestem lekarzem, specjalizującym się w leczeniu chorób płuc. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 1997 roku. Posiadam specjalizację lekarską z zakresu pulmonologii i anestezjologii. Głównym profilem mojej działalności jest diagnozowanie i leczenie chorób o podłożu pulmonologicznym. Posiadamy prawie czterdziestoletnie doświadczenie w branży medycznej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc. Jestem wielkim amatorem żeglarstwa i muzyki!

Będąc Właścicielem Boutique Dental, mam pewność że mój zespół to ludzie pełni pasji i charyzmy.

DSC09078

lekarz stomatolog – Przemysław Juzala

leczenie protetyczne i leczenie kanałowe pod mikroskopem

Jestem lekarzem z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy pod mikroskopem stomatologicznym.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Wykonuję zabiegi z zakresu skomplikowanego leczenia kanałowego i odbudowy po leczeniu. Każdy pacjent zmagający się z problemem z zakresu protetyki, brakiem zębów lub chcący stworzyć piękny uśmiech otrzyma ode mnie szczerą diagnozę i plan działania. Moją stomatologiczną pasją jest protetyka cyfrowa w systemie CAD/CAM i na jej efektywność stawiam najbardziej. Aby każdy pacjent mógł czuć się bezpiecznie, nie zapominam o edukacji w chwili obecnej jestem w trakcie doktoratu.

IMG 2340

lekarz stomatolog – Ewelina Frant

leczenie zachowawcze i leczenie kanałowe pod mikroskopem

Jestem absolwentką Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom nostryfikowałam w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Najczęściej wykonuje zabiegi z zakresu leczenia zachowawczego młodzieży i dorosłych. Uważam że, umiejętność odtworzenia brakujących tkanek zęba kompozytem w sposób jak najbardziej naturalny to, sztuka perfekcji. Przede wszystkim w swojej praktyce stawiam na edukację, ukończyłam Curriculum endodontyczne, dla innych znane jako leczenie kanałowe. Praca pod mikroskopem daję mi ogromne możliwości diagnostyczne i terapeutyczne. Jestem członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Leczę tak, jak sama chciałabym być leczona. Spokój i precyzja pozwalają mi, na utrzymanie odpowiedniego standardu obsługi pacjenta, pełnego komfortu i troski.

DSC00440

technik dentystyczny – Izabella Obacz

Pasjonatka cyfrowej protetyki i technologii CAD/CAM. W gabinecie Boutique Dental, odpowiada i zarządza wszystkimi projektami cyfrowych uzupełnień protetycznych. Korony i mosty protetyczne w swoim poczuciu estetyki, projektuje niczym małe dzieła sztuki. Każda praca projektowa i charakterystyka, dopasowana jest przez Izabellę indywidualnie do potrzeb pacjenta i jego oczekiwań. Jeśli jesteś zainteresowany, jak powstaje Twój projekt i jak nasz mały robot wycina ceramikę lub cyrkon, zawsze możesz prosić o film z wykonywania Twojej pracy. Iza chętnie podzieli się swoimi osiągnięciami.

DSC00224

opiekun pacjenta -Kinga Biały

Nasza Kinga to serce całego gabinetu Boutique Dental. Kocha kontakt z ludźmi i wie co oznacza pojęcie, opieka nad pacjentem. Zawsze wysłucha i pomoże, nawet jeśli pytania wkraczają w specjalistyczny świat medycyny. Kinga to kobieta wielu talentów, nie boi się nowych wyzwań. Grafik zorganizuje tak aby każdy pacjent mógł napić się kawy a troska jaką otacza wszystkich gości Boutique Dental, to unikat w skali światowej.

DSC00262

opiekun pacjenta – Agata Rejnik

Agata to przyszła pielęgniarka, opieka nad pacjentem nie jest jej obca. Prywatnie pasjonatka zwierzą a zwłaszcza psów rasy samojed, których pokaźną gromadkę ma w swoim domu. Niezwykle empatyczna i zorganizowana. Tajniki świata elektronicznej dokumentacji medycznej nie są jej obce. Młode pokolenie medyków ze zdrowym podejściem do niesienia pomocy pacjentom. Najlepszy przedstawiciel, butikowego hasła „work-life-balance”.