• Polski
 • Українська
 • English
 • PRZEJDŹ DO ZAPISU

  O nas

  FILOZOFIA

  Boutique Dental to przestrzeń niekomercyjna, wyjątkowa, w której łączymy wysoki poziom usług z dbałością i czasem poświęconym tylko Tobie.

  Tempo życia wzrasta  – ale czy za tem poziom jakości życia również?

  Zatrzymaliśmy się na chwilę, aby po 15 latach pracy z pacjentem, móc spojrzeć na wszystko od nowa. Wiemy jedno, nie chcemy się spieszyć! 

  Chcemy wykonać swoją pracę dobrze, z dokładnością i w pełni odpowiedzialnie podpisując się pod nią. 

  Japończycy mówią, że spieszyć się oznacza wykonywać pracę powoli, ale bez przerw. Nasz gabinet to miejsce zainspirowane doświadczeniem i przekazanymi tradycjami w duchu szacunku i empatii. 

  Czas rezerwacji, dostosujemy do Twoich potrzeb aby leczenie nie rozciągało się na wiele wizyt. Jesteśmy praktykami którzy, stawiają na leczenie kompleksowe w gabinecie. Wiemy że, pośpiech jest wpisany w życie każdego pacjenta, większości gabinetów dlatego pragniemy mądrze planować Twoje leczenie abyś spokojnie mógł ułożyć również swój kalendarz. 

  Nasza oferta pozwala na wykonanie wielu prac w tym protetycznych nawet w jeden dzień. Leczenie kanałowe z odbudowa protetyczną w 120 minut – tak jest to możliwe.

  ZESPÓŁ

  Zespół medyczno – administracyjny Boutique Dental to osoby pełne pasji i zaangażowania w procesy leczenia pacjentów. Każdy z lekarzy posiada doświadczenie w opiece stomatologicznej. Najnowocześniejsza technologia zapewnia lekarzom i higienistkom możliwość pracy na najwyższym poziomie. Każdego dnia pamiętamy że, jesteśmy dla Was – nasz zespół to przede wszystkim ludzie ceniący Waszą obecność i wybór naszych usług.

  CERTYFIKATY

  Rozwój umiejętności i podnoszenie kwalifikacji jest nieodzownym elementem pracy zawodowej lekarza i higienistki. Bez nauki nie potrafilibyśmy leczyć na poziomie jakiego oczekują nasi pacjenci. Szkolą nas specjaliści z Polski, Europy i Świata. Każdy z nas wybrał własną ścieżkę samorozwoju aby być specjalistą w wąskim zakresie.  Budując zespół medyczny mieliśmy na celu rozpoczęcie współpracy ze specjalistami wzajemnie uzupełniającymi się aby, móc sprostać Państwa wymaganiom.

  GALERIA

  TECHNOLOGIA

  Nowoczesna stomatologia to oprócz wiedzy, umiejętności  i zaangażowania zespołu medycznego – sprzęt i technologia. Pracujemy na sprzętach które pozwalają wykonać zabiegi na najwyższym światowym poziomie. Chcąc wykonywać zabiegi w zgodzie z przekonaniami, postawiliśmy na urządzenia oszczędzające energię elektryczną, wodę i pozwalające zapewni odpowiedni poziom higieny.

  Komfort pacjenta podczas wizyty jest dla nas niezwykle ważny. Sami jesteśmy pacjentami i wiemy jak istotnym jest aby podczas wizyty móc czuć wygodę.

  Zacznijmy od najistotniejszego urządzenia w każdym gabinecie stomatologicznym.

  Fotel tzw unit stomatologiczny to miejsce w którym wykonujemy i planujemy Twoje leczenie. Stawiając na ergonomię pracy lekarza i asysty oraz komfort pacjenta podczas zabiegu wybraliśmy fotele spełniające wszelkie nasze wymagania.

  • Fotel Castellini – model SKEMA 8 to ergonomia, bezpieczeństwo i wygoda. Unit Castellini został wyposażony w najnowsze rozwiązania podnoszące parametry techniczne foteli stomatologicznych do maksimum dzisiejszych możliwości pracy tego typu sprzętu. Nasi pacjenci będą mogli cieszyć się miękką tapicerką i odpowiednim podparciem głowy oraz szyi podczas zabiegu. Niezwykle istotną cechą unitów SKEMA 8, jest tryb cichej pracy pozwalający na zmniejszenie dyskomfortu. Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno pacjentów jak i zespołu medycznego, zainwestowaliśmy w fotele które posiadają systemy bezdotykowej obsługi sterowane panelami nożnymi oraz systemy samooczyszczania pozwalające na utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny w instalacji.
  • Rentgenodiagnostyka to pomoc w udzieleniu odpowiedzi na pytania które pojawiają się podczas skomplikowanego leczenia kanałowego pod mikroskopem czy też przed leczeniem chirurgicznym. Aby móc wykonywać zabiegi jak najbardziej profesjonalnie wyposażyliśmy nasz gabinet w Tomograf CBCT Giano HR.
  • Tomograf CBCT Giano HR – marki NewTom to urządzenie jednej z najbardziej znanych i cenionych firm tworzących tomografię dla stomatologii, będącej pierwszym twórcom tomografu i obrazowania CBCT na świecie. Odpowiednio mocna lampa rentgenowska wraz z najnowszej generacji detektorem pozwala uzyskać wymagane przez lekarza obrazowanie rentgenowskie w formie 3D. System MultiPan pozwala na to aby mimo nie idealnej pozycji pacjenta móc wykonać najlepsza projekcję tkanek twardych i miękkich  pozwalającą na stworzenie odpowiedniego planowana dla implantologii i chirurgii.
  • Aparat RTG RX DC – Każdy z gabinetów wyposażony został w Aparat RTG RX DC z głowicą wysokiej częstotliwości oraz technologię HyperSphere – czyli możliwości obrotu głowicy w 3 płaszczyznach z blokadą elektromagnetyczną. Obrotowa głowica pozwala, na odpowiednie ustawienie aparatu w sposób jak najbardziej komfortowy dla pacjenta.
  • SKANER WEWNĄTRZ USTNY PLANMECA – najwyższej klasy skaner cyfrowy, pozwalający na wykonanie bezbolesnych skanów zębów, bez potrzeby pobierania wycisku analogowego przy pomocy łyżek i masy wyciskowej.
  • Mikroskop Zeiss OPMI PICO – to urządzenie bez którego żadne leczenie stomatologiczne w naszym gabinecie nie mogło by zostać przeprowadzone. Możliwość powiększenia pola roboczego do najdrobniejszych szczegółów pozwala na podniesienie jakości leczenia i skrócenie jego czasu. Dzięki technologii obrazowania pod mikroskopem – zwiększamy pewność i zaufanie  miedzy innymi w leczeniu endodontycznym. Odpowiednie dopasowane ogniskowe mikroskopu i 5 stopniowa regulacja powiększenia obrazu zapewnia lekarzowi pracę w jak najbardziej ergonomicznych warunkach.
  • VDW Reciproc Gold –  mikromotor endodontyczny. To urządzenie pozwalające na odpowiednie opracowanie nawet najbardziej skomplikowanych kanałów podczas leczenia endodontycznego. Gold Reciproc jest wyposażony w funkcje zapewniające delikatne i szybkie opracowanie kanałów również tych z problematyczną anatomią.

  BEZPIECZEŃSTWO I EKOLOGIA

  Bezpieczeństwo to dla nas priorytet! Ochrona środowiska również!

  Ostatni czas uświadomił nam, jak bardzo ważne jest zdrowie i dbałość o nie. 

  Chcąc zapewnić wszystkim pacjentom i całemu zespołowi Boutique Dental najwyższy poziom higieny i poczucie pewności podczas pracy. 

  Postawiliśmy na urządzenia spełniające wszelkie nasze oczekiwania w zakresie higieny pracy. 

  Drogi Pacjencie, w Boutique Dental bezpieczeństwo to przede wszystkim :

  • Autoklaw marki STERN WEBER  – będący urządzeniem pozwalającym na zachowanie odpowiedniego poziomu sterylności narzędzi stomatologicznych. System raportowania i odpowiedni zapis poprawności wykonanej sterylizacji pozwala na utrzymanie standardów na najwyższym poziomie. Administracja Boutique Dental stawia na ekologię, dlatego wybrała autoklaw mający możliwość wykonywania sterylizacji w trybie Eco – pozwalający oszczędzić energię elektryczną i wodę. Każdy z cykli wykonanych przez sterylizator – zapisany zostaje w dokumentacji medycznej gabinetu. Aby pacjent również miał pewność że, zabieg wykonano sterylnym zestawem narzędzi – jego karta medyczna uzupełniona będzie o specjalny kod który numeruje cykl. 
  • Autoklaw Enbio S Kl.B 2,7l White – to najmniejszy sterylizator szufladowy. pozawala na wykonanie szybkiego procesu sterylizacji drobnych instrumentów stomatologicznych. 
  • System samooczyszczenia w unitach Castellini – to nowoczesny system, pozwalający oczyszczać zarówno system ssący jak i rękawy robocze. Niezwykle istotnym jest, aby w jak najwyższym stopniu móc ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania się bakterii. Każdy pacjent przed zabiegiem otrzymuje dedykowany, indywidualnie opisany sterylny zestaw instrumentów stomatologicznych.
  • Środki dezynfekcji bez aldehydów i fenoli – niezwykle istotnym w kontakcie z pacjentem jest odpowiednie przygotowanie do procesu leczenia. Podstawowym wyposażeniem w każdym gabinecie zabiegowym są środki do dezynfekcji powierzchni, końcówek roboczych oraz zespołu medycznego. Stawiając na jakość tych środków, wybraliśmy produkty pewne, niezawierające uczulających aldehydów i fenoli.

  Eco- logica w gabinecie Boutique Dental :

  Jak wiemy, ekologia to nie tylko produkty wielorazowego użytku ale również procedury i procesy. Zespół Boutique Dental doskonale wie jak segregować odpady, mając na uwadze ograniczenie ilości produkowanych odpadów. 

  Jesteśmy eko ponieważ:

  • segregujemy odpady i wiemy jak to robić
  • korzystamy z filtrów wody – nie kupujemy plastikowych butelek 
  • zmywamy w zmywarce o najwyższej klasie energooszczędności z dezynfekcją naczyń
  • wszystkie lampy posiadają energooszczędne zasilanie 
  • zmniejszyliśmy ilośc dokumentacji papierowej do minimum – pracujemy na elektornicznej
  • środki do mycia i higieny rąk nie zawierają szkodliwych substancji – posiadają unijne certyfikaty m.in certyfikat EU Ecolabel 
  • art.higieniczne papierowe pochodzą z recyclingu i posiadają również unijne certyfikaty 
  • nasze kompozyty do wykonania tzw “plomby” nie zawierają szkodliwego fenolu BPA, stosowanego w opakowaniach plastikowych czy też farbach. 

  EU Ecolabel to europejskie wyróżnienie, przyznawane wyrobom/usługom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne.